Slovak English

Language

+++ 19. február, 2016 - V sekcií akcie nájdete nové preteky - Skúškový Deň s Agility 2016 a Agility Fiesta +++ 19. február, 2016 - V sekcií semináre nájdete ďalší vynikajúci Agility Workshop so Saschom Grunderom!+++


Kto je Pestúnka RSDC?

Salón

Volám sa Simona, mám 24 rokov a celý môj život sa točí okolo psíkov. Ich venčeniu a stráženiu sa venujem od 18-tich rokov. Za ten čas som mala možnosť spoznať množstvo psíkov a ich majiteľov, ktorí sú mojimi vernými klientmi a často krát už aj priateľmi. Už od malička som mala veľmi blízko ku psíkom a aj keď medzi mojim raným detstvom a pubertou bola pauza, kedy sme psíka nemali, vždy som sa pohybovala v prostredí, kde sa nachádzali. Ako som dospievala, môj záujem o psíkov rástol a tak som sa začala vzdelávať v oblasti chovu, kŕmenia a výcviku. Pravidelne sa zúčastňujem výcvikových seminárov špecializujúcich sa na výcvik retrieverov, kde sa preberá všetko od základnej poslušnosti, cez pokročilý výcvik až po problémy pri výcviku a ich riešenie. Mojou srdcovou záležitosťou je plemeno Labrador retriever, ale medzi mojimi zverencami sa nájdu aj plemená ako: Nemecký ovčiak, Zlatý retriever, Šarpej, Pitbull, Anglický kokeršpaniel, Jazvečík hrubosrstý, Jack Russel teriér. A viete čo? Všetkých ich ľúbim


Aké služby ponúka Pestúnka RSDC?

Venčenie psíkov

Ste pracovne zaneprázdnení a chceli by ste dopriať Vášmu psíkovi pravidelné, alebo občasné prechádzky v prírode? Pestúnka RSDC prispôsobí venčenie každému klientovi na mieru, či už sa jedná o hodinové vyvenčenie, alebo 1-2 hodinovú vychádzku v prírode rechádzky sú plné zábavy, interakcie a precvičovania základnej poslušnosti

Predĺžilo sa Vám obchodné stretnutie, skolila Vás chrípka, alebo ste museli nečakane ostať dlhšie v práci? Pestúnka RSDC je flexibilná.

Je Váš psík zvyknutý na pravidelný beh, no nie vždy mu ho viete poskytnúť? Pestúnka RSDC si s Vašim psíkom s radosťou odbehne 5-6 km trasu

Cena za služby

Venčenie 30. min6 €
Venčenie 1 hod.9 €
Beh so psíkom 45 min.8 €
Výlet na zaujímavé miesto ( v cene doprava) 18€

V prípade vyššieho počtu psíkov v domácnosti, respektíve väčšieho počtu klientov z rovnakej lokality je zvýhodnená cena samozrejmosťou!


Stráženie psíkov

Idete na pracovnú cestu, dovolenku, či na miesto, kde psík jednoducho nemôže? Pestúnka RSDC sa Vám o psíka postará priamo v jeho domácom prostredí, čo má niekoľko výhod (nie je vystavený stresu zo zmeny, nie sú potrebné žiadne očkovania navyše, predídete rizikám z nákazy)

Stráženie psíkov prebieha dvomi spôsobmi: Nepretržité stráženie u Vás doma počas 1 a viac dní, kedy má psík celodennú starostlivosť, ktorá zahŕňa venčenie, kŕmenie, hranie a maznanie s Pestúnkou a ďalšie činnosti, ktoré klient vyžaduje. Navštevovanie psíka u Vás doma niekoľko krát denne podľa individuálnych potrieb klienta, s čím je taktiež spojené venčenie, kŕmenie, hranie a maznanie s Pestúnkou a ďalšie činnosti, ktoré klient vyžaduje:
(1 návšteva: Počas Vašej neprítomnosti Pestúnka RSDC skontroluje Vášho psíka, vezme ho na prechádzku, pomazná sa s ním a vykoná ďalšie úkony podľa dohody (podá lieky, nakŕmi psíka). Tento druh návštevy je vhodný ako forma stráženia počas Vášho odcestovania, alebo v prípade, kedy je potrebné psíkovi podávať lieky v pravidelných intervaloch a Vaše povinnosti Vám to nedovoľujú.)


Cena za služby

Venčenie 30. min6 €
Stráženie 1 deň25 € + doprava
1 návšteva7 € + doprava

Salón – Wellness – Fitness RSDC

Chceli by ste poskytnúť Vášmu psíkovi skrášľovaciu kúru, no nemáte čas navštíviť psieho kaderníka? Pestúnka RSDC Vášho miláčika vyzdvihne u Vás doma a vezme ho do Salónu RSDC, kde s ním bude zaobchádzané ako v bavlnke. Salón je prispôsobený pre všetky plemená a veľkosti psíkov a ponúka kvalitné a profesionálne odvedené služby (strihanie, trimovanie, kúpanie i úpravy na výstavu).

Chceli by ste dopriať Vášmu psíkovi Wellness v bazéne s protiprúdom, či cvičenie loptách, no pracovné zaneprázdnenie Vám to nedovoľuje? Pestúnka RSDC Vášho miláčika vyzdvihne u Vás doma a vezme ho do Rose Speedlight Dog Camp, kde pod vedením profesionálnych trénerov môže naberať kondíciu, alebo zhadzovať prebytočné kilá v bazéne s protiprúdom, či posilňovať svaly pomocou cvikov na fit loptách.


Cena za služby

Od 7 € + doprava


Pestúnka – Ošetrovateľka

Potrebujete ísť s Vašim psíkom k veterinárovi, avšak keď prídete z práce domov a obriadite domácnosť, veterinár už má zatvorené? Či už sa jedná o vakcináciu, preventívnu zdravotnú kontrolu (vyšetrenie krvi, moču, vyšetrenie brušnej dutiny, RTG hrudníka), čistenie zúbkov, či iný veterinárny úkon, Pestúnka RSDC vyhovie Vašim požiadavkám a vezme Vášho psíka k veterinárovi, kde s ním zotrvá počas celej doby. Výstupom z návštevy je dôsledné zreferovanie slov veterinára, jeho rád a odporúčaní. V prípade záujmu bude Váš psík zapísaný do databázy, na základe čoho dostanete SMS notifikáciu o blížiacej sa revakcinácii.


Cena za služby

Od 7 € + doprava


Komplet výstavný servis

Chceli by ste prihlásiť Vášho psíka na výstavu, ale nemáte čas alebo chuť riešiť všetky veci okolo toho?Pestúnka RSDC objedná Vášho psíka v dostatočnom predstihu do Salónu RSDC, kde mu profesionálne kaderníčky upravia zostrih podľa štandardu, zabezpečí Vám profesionálneho handlera a podľa potreby aj psíka odvezie na výstavu, kde s ním bude tráviť čas a privezie ho domov. Cena bude stanovená na základe individuálnej dohody podľa rozsahu služieb požadovaných klientom.


Cena za Dopravu

0,20 €/km


Kde pôsobí Pestúnka RSDC?

Pestúnka RSDC sa rada postará o Vašich miláčikov v mestách a ich okolí: Bratislava, Pezinok, Senec.


Kontakt

Simona Krajčovičová

0915 462 654